XV Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że tegoroczny absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, Maciej Sokołowski, uczestniczył w XV Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie w Cyrku Zalewski i decyzją Jury Festiwalu otrzymał Nagrodę Srebrnego Clowna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach i scenach całego świata!

Rekrutacja 2021/2022

Rekrutacja na rok 2021/2022 w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej  12 czerwiec 2021r. godz.12.00 30 sierpień 2021r. godz.12.00 Ze względu na sytuację pandemiczną